Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Zemske-brane.aspx?ID_clanku=522 ID_P=32

Utonutí na Zemské bráně

Diskuse nad článkem
Re: 70-ti letý mladík, Jirka J., 4/13/2005 6:33 AM
Různé komentáře jsou sice psané na teplé židli za počítačem, ale asi většinou lidmi, kteří na vodu jezdí. Bohužel v článku i dikusi je zoufale málo skutečných faktů a tak se nahrazují spekulacemi typu "byli staří, nešikovní, nezkušení, málo vybavení...." Domnívám se, že nejde ani o odsuzování nebo snahu někomu ublížit, ale o pochopení co se stalo. Mě osobně velmi zajímá, jak se mohlo stát, že zkušená posádka raftu nedokázala zastavit před těžkým místem, že nezvládla průjezd tímto relativně krátkým místem a že se dvěma lidem nepodařilo zachránit. Uvítal bych, kdyby někdo, kdo ví přesně, co se stalo tuto událost popsal jako varování nám ostatním. Rozhodně si nemyslím, že by to bylo urážení něčí památky, už proto, že každý si vzpomeneme na chyby, kdy nás před průšvihem zachránilo jen štěstí.
Jirka
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.