Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Vesty-na-lodich-jsou-povinne.aspx?ID_clanku=1782 ID_P=20

Vesty na lodích jsou povinné

Diskuse nad článkem
Re: Nenechte se zblbnout , Petr, 3/31/2016 5:00 PM
Ještě stojí za to připomenout, že ačkoliv v reálném životě nikdo legislativu (byť stupidní) vymáhat nemusí, vše se změní, pokud dojde na škody na majetku, zdraví a životech. Potom se úřady, pojišťovny, advokáti poškozených a další začnou vehementně domáhat zodpovědnosti za ne/splnění všech povinností daných jakoukoliv legislativou (i blbou). Dopady jsou pak minimálně finanční.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama