Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Zlodej-znovu-ukradl-lano-i-zachrannou-podkovu-v-Usti.aspx?ID_clanku=2223 ID_P=15

Zloděj znovu ukradl lano i záchrannou podkovu v Ústí

Diskuse nad článkem
Re: Řešení, Klasik, 8/19/2020 3:37 PM
Osobně se domnívám, že v té ceně je právě problém. Je moc nízká pro chytání někoho za ruku. Přitom je z pohledu vzniklé škody až nereálně nízká.

Když to vezmeš dle skutečných nákladů, tak to musíš koupit, zkompletovat, odvézt na místo, osadit ... nakonec někdo zaúčtovat.

Pro sebe vše mimo nákupu uděláš zadarmo, ale obec ne.
Nakonec i ta kontrola něco stojí. Obec na tom určitě nevykrvácí, ale zájem mít asi moc nebude. Navíc je tady nějaký zákon, který obci nařizuje kam může a kam nemůže investovat. Zde netuším, jestli to starosta po volbách neodnese. Určitě obec nemůže investovat do majetku povodí či mlynáře.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.