Horní Labe Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: zákazyJoe8/12/2010 12:14 PMA nepřijde ti zvrhlý m*dat, když lidí je jak s*aček, a miliarda lidí nemá co jíst? Je to jejich volba, že bydlí u řeky. Každý majitel nemovitosti si může nemovitost pojistit. Když mu to pojišťovna odmítne pojistit, taky by ho mohlo trochu trknout. Může nemovitost prodat. 15 let jsou záplavy ve zprávách nejméně jednou ročně. Každý se za tu dobu mohl přizpůsobit. Pokud někomu vyhovuje pěkný velký barák v záplavové oblasti namísto skromné chaloupky na kopci, je to jeho svobodná volba. Nevidím tedy důvod nejet na vodu, když to pěkně teče. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!