Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-jsme-testovali-vytlak-vest.aspx?ID_P=28 ID_clanku=1004
Půjčování lodí na řece Bóbr

Jak jsme testovali výtlak vest

Diskuse nad článkem
Re: k sundávání vesty ve válci, Fof, fofyk~seznam.cz, 5/29/2009 3:29 PM
Jen tak mimochodem, kolik moderních vest se dá pod splaven sundat ? Buď jsou přes hlavu nebo na zip + dvě spony. Mám dojem že výrobci už se sundáváním vůbec nepočítají. A pokud jsem ve válci natolik v pohodě že mám prostor a čas složitě sundávat vestu, tak rači zkusím něco jiného. Třeba plavu ke kraji, nebo třeba staré dobré hlasité POMÓÓÓC.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.