Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Nebezpeci-zimniho-vodactvi.aspx?ID_P=18 ID_clanku=1334
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Nebezpečí zimního vodáctví

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Sedět doma a čekat.....
Velryba
3/1/2012 9:09 AM
Mohu jen potvrdit. Při pondělním výletě podle Úterského potoka a valila jsem oči. Vody bylo tak akorát, aby to nedřelo a metr nad hladinou trčely nad vodu z břehů skoro všude 30cm silné zbytky ledu. Nad ním měly všechny krajní stromy servanou kůru a v lese byly na mnoha místech naplavené hromady ker. Muselo to tam pěkně hučet, když šly ledy. Smajlík
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu