Nebezpečí zimního vodáctví Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Sedět doma a čekat.....Kmochacek2/29/2012 4:33 PMa taky volit pro jízdu hlavně známé úseky řeky, které souvisle tečou a nemaj jezy, tedy menší pravděpodobnost zablokování koryta ledem. Sledovat předem vodočty a hlídat výrazně rychlé změny stavů...Úchvatně mrazivé video z Norska:http://vimeo.com/17727667 Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!