Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Podrobnosti-k-pousteni-Pastvin-na-Divoke-Orlici-2015.aspx?ID_P=1 ID_clanku=1679
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Podrobnosti k pouštění Pastvin na Divoké Orlici 2015

Diskuse nad článkem
Průjezdnost oblouku, Honza, 4/29/2015 9:11 AM
Ahoj, na akci jsem byl loni, jeli jsme na plastové Sambě "Železný" celý běžně ježděný úsek včetně toho Litického oblouku. V článku se píše, že "Litický oblouk opět nebude průjezdný", ale loni mi to tak nepřišlo. Na plast byl skoro optimální stav vody, rozhodně bych netvrdil, že byl úsek "hůře průjezdný", ani to nebyla "kličkovaná mezi kameny". Kdyby bylo vody víc, tak by sice ubylo šutrů, ale zase by vlny víc zalévaly, čili by to už zase bylo spíš jen pro vzducholodě nebo zavřené lodě. Prostě kdo někdy jel třeba se Sázavou z Týnce do Pikovic cca při 15 kubíkách, tak asi překvapený nebude. Takže kameny jsou, ale kdo trochu umí řídit loď, tak ji ani moc neomlátí. (A kdo neumí, tak bych mu spíš doporučil o něco lehčí vodu, tady už přeci jen proud trochu táhne.)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.