Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_P=35 ID_clanku=1473
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Proč tu řeku jeli?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Co z toho plyne
Ešus
6/12/2013 10:54 AM
Lubore, ono je to jak s autama. Když bylo na světě jedno, tak nebyly potřeba žádné předpisy, když se začaly množit, tak přišli policajti, semafory, předpisy a značky. My jsme teď ve stejném problému. Vodáků sice zůstalo stejně, ale lidi na vodě se přemnožili. A tak prostě nevyhnutelně budou následovat omezující předpisy. Jak budou vypadat, to teď nikdo neví, ale pokud se do toho aktivně nezapojí vodáci, tak dopadneme blbě. Bohužel, časy, kdy jsi mohl spát kde jsi chtěl, a jet jak jsi chtěl se už nikdy nevrátí.
Současná reakce vlády a ostatních úředníků budiž varováním pro ty, co vyznávají na vodě absolutní svobodu.
Ešus
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu