Proč tu řeku jeli?
Diskuse nad článkem |
Re: Co z toho plyne, Lubor, 6/15/2013 2:30 PM Tento příspěvek obsahuje dva naprosté nesmysly.
1) nikdo neříká, že za problémy může 600 tisíc splouvačů. Může za to nějaké procento blbů, kteří jednak obtěžují ostatní a jednak tvoří kauzy, na které všichni doplácíme.
2) Koryta řek už JSOU osazená elektrárnami a šlajsny v čudu, staví se další topiče (namátkou Rozvodí) i na vodácky frekventovaných řekách. Z nebezpečných jezů byl přestavěn zatím jeden a to na nátlak právě těch organizovaných sportovně turistických vodáků, stejně jako je nstalováno veškeré zabezpečení. Ukaž mi, kde se na nějakém jezu ptali nějakých vodáků, jestli a jak tam postavit šlajsnu. A jakých by se asi zeptali - když tam připluje raft z půjčovny s přiožralou partou? To asi ne! Takže i kdyby se někdo ptal, bude se ptát výhradně nějaké organizace, splňující určité formality.
Jestli stránka nebezpecne jezy bude nebo nebude, to bych s dovolením řešil sám, když jsem ji s Petrem stvořil.
Ale je dobře, že tady tyto názory zazněly, protože je potřeba si určité věci vyjasnit, zvláště ty, kdy někdo píše něco objektivně vyvratitelného.
|
Facebook
RSS 2.0
Email na redakci serveru
raft.cz
Chcete psát články pro
raft.cz?
Trička a mikiny
raft.cz
O
raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je
potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.