Sánským kanálem na Mikuláše Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: TetovákPetr1/16/2017 3:39 PMVy jste jel i skrz ten tobogán? Těch několik set metrů panely zakrytého tobogánu? Hučí to pod tím jako sto čertů. Foto těch panelů zde:https://mapy.cz/zakladni?x=13.4992129&y=49.0534441&z=20&l=0&base=ophotoTy panely vypadají, že jsou tam odjakživa, ale 1973 je (aspoň z mého pohledu 😀 dřív, než odjakživa. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!