Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Setkani-OCecek-na-Doubrave.aspx?ID_P=35 ID_clanku=1346
Půjčování lodí na řece Bóbr

Setkání OCéček na Doubravě

Diskuse nad článkem
Re: Co takhle udělat nějakou , lubor, 4/5/2012 7:11 PM
Aničko, když budete dávat klientům stabilnější kánoe, jako je Samba, místo raftů, budou všichni vodáci nadšení a na půjčovny se snese mnohem míň kritiky za různá ta převálcování, zablokování řeky a podobně. Nemyslím si, že by ostatní kánoe byly na tom o tolik hůř, ale to není podstatné.
Přístup cestovky, kdy řekne "půjčte si raft, na tom nemusíte nic řešit, nemusíte nic umět", v podtextu "takže se můžete libovolně ožrat a díky neznalosti ovládání všechny ohrožovat" a nebo naopak "půjčte si kánoi, na té se musíte naučit trochu pádlovat, řídit a držet balanc, ale nakonec si vodu víc užijete", to myslím může značně ovlivnit to, jak to na našich řekách vypadá.
Dík. L.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.