Tisková konference o jezech Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Suche jezy... to je smutnePetr10/7/2015 9:04 AMJestliže někdo porušuje zákon a ovlivňuje svých jednáním tisíce lidí, pak nechápu, proč by se lidi neměli ozvat. To není závist ani udavačství. To je jen narovnání podmínek do té míry, aby každý měl to, co mu patří. Nemůže si jeden člověk ukrást celou řeku, protože to ovlivňuje další podnikatele, lidi i přírodu.K Otavě - o problému s Vydrou samozřejmě víme. Bohužel ČEZ dodržuje manipulační řád, který mu špičkování umožňuje. Je nastaven historicky takto špatně (ještě než byl vůbec ČEZ) a změna manipulačního řádu je bohužel téměř nemožná. Proto ho nelze postihnout za rozkolísání hladiny níže po proudu. Na Otavě ale byly problémy jiné, než uvádíte, např. fixlování s vodočetnými latěmi apod:http://www.raft.cz/Clanek-Such... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!