Tragická nehoda na kanále ve Vrbném Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Noha se dostala do kapsy.....žralok6/22/2026 10:17 AMMěření jsem neprováděl , ale přirovnal bych to k výtoku proudu ze dvou sudů do kterých zastavíš přítok . Můj názor je , že zastavení vody není pro živého nijak přínosné , protože se stihne utopit za tu dobu než klesne voda aby bylo možné vyproštění několikrát . Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!