Re: Sázava ! ?Petře M., dva mrtví nejsou výsledkem toho, že v Sázavě teklo víc vody, nýbrž podcenění situace v kritickém místě. Všude jinde (nebrat prosím za slovo) ta řeka byla bezpečná a většina z nás by byla ráda za fajn svezení tam, kde by jinak byly voleje. Ty lidi do jezu nespláchla tsunami, která by se nečekaně vyřítila zpoza zatáčky. Nic proti tomu, aby se průtoky obsluhovaly moderněji než za krále Klacka, ale přijde mi, že prosazuješ „gumovej svět“.
|