Úterský potok a Hadovka Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Singlíř na SafariHerčus2/14/2018 8:16 PMVážím taky 80kg a jsem zastáncem jednoho listu a zároveň nemám rád klečení, tudíž jezdím vodu odlišně od ostatních. Jezdím na Riu a to v sedě i do obtížnosti WW3-4 i když pravda jsem trochu omezenej v náklonech a vylehávání, ale jde to. Kamarád má safari to starý, tušim 305 na délku a s tím jsem taky občas jezdil v singlpádle a seděl jsem v tom. Pádlovat se dalo, ale chce to kratší kousek do ruky a je to trochu míň pohodlný, přesto jsem s tím dokázal bez cvaknutí sjet i třeba slalomový kanály okolo WW2-3. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!