V Žimrovicích byly odstraněny kameny z řeky
Diskuse nad článkem |
Re: kdo za to může?, Klasik, 11/24/2011 2:45 PM Regionální vyhláška ... v tomto naprosto souhlasím s Wolejovkou, jenom to ne. Dovedeš si představit, jak by ta vyhláška vypadala třeba ohledně té Vltavy? Zvláště kdyby se na druhé straně nepostavil někdo za nás?
Rodinka s dětmi na raftu nám myslím nevadí nikomu.
Zákaz vícemístných plavidel na horní Vltavě určitě není a nebyl požadavkem ČSK, který by ho spolu s půjčovnami prosadil u NPŠ. Už tady na tohle téma bylo napsáno hodně. To je zase jen obvyklé otočení faktu do desinformace. Vyjednávací skupina dohodla zmírnění totálního zákazu, jak by chtěl park. Samozřejmě řešila prioritně svoje potřeby. Za potřeby pramičkářů a raftů se nikdo nezúčastnil, pokud je mi známo.
Spíš by mě zajímalo nějaké vyhodnocení, jestli omezení raftů (v pramicích ten problém asi ani nikdy nebyl) mělo nějaký přínos.
|
Facebook
RSS 2.0
Email na redakci serveru
raft.cz
Chcete psát články pro
raft.cz?
Trička a mikiny
raft.cz
O
raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je
potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.