Vážné nehody na jezu v Ratibořicích na Viktorce Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Viktorka dnesdr. pumell4/20/2014 10:53 PMVi nekdo kolik obeti uz ty tri jezy maji?Myslim Pohodli (uz neni), Viktorka a ZlicOpradu to tam neni sranda. Sam jsem ve Zlici rosekal lod uz za stavby jezu. Ale prezil. Muj kamarad ale neeee! Mel by tam byt zakaz!!!Dekuji. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!