Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Vlkava-–-kvakerska-perla.aspx?ID_P=28 ID_clanku=1450
Půjčování lodí na řece Bóbr

Vlkava – kvakerská perla

Diskuse nad článkem
Re: hezký, Chobotnice, 3/28/2013 9:11 AM
No, pět cm moc néni, z toho bych nečekal zázraky. Muselo by do toho zacedit. Jináč levostranný přítoky Labe (Vejmola, Vejrofka, Šembera maji tu výhodu že tečou už z těch kopečků okolo Českýho Brodu a pod. čili oproti Vlkavě, Mrlině a pod maji ukrutnej spád. Ale zas potřebujou víc vody, prté ta rychleji vodteče.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.