Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Aktualni-info-z-dispecinku-ohledne-CPV-Strela.aspx?ID_clanku=1276 ID_P=1

Aktuální info z dispečinku ohledně ČPV Střela

Diskuse nad článkem
Proč nelze posunout?, Klasik, 8/24/2011 11:17 PM
Prosím o vysvětlení, proč nelze posunout termín závodu o týden? Nechci domněnky, umím si pár důvodů taky vymyslet, chtěl bych to slyšet z kompetentních míst. Děkuji předem odpověď.

Ohledně toho, že by stavba byla cca týden (spíš 2 týdny ...) předem připravena uvolnit řeku jsem spíš pesimista. Získat ono povolení není žádná brnkačka a obvykle to bývá využito na doraz. Když se potom náhodou podaří něco rychleji, je snaha toho udělat co nejvíce a povolení tudíž plně využít, což je pochopitelné.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama