Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Pozadavky-na-vedouciho-tabora.aspx?ID_clanku=430 ID_P=1

Požadavky na vedoucího tábora

Diskuse nad článkem
konec dobrovolníků, PetrZ., petr~svtelektro.cz, 5/24/2004 3:41 PM
říkám si to už delší dobu - od toho okamžiku kdy jsem četl jeden z prvních návrhů zákona o mládeži: končí doba dobrovolníků-nadšenců a začíná doba dobře placených profesiónálů.

Spousta věcí se nechá splnit, ale mnohem více je toho splnitelné pouze v maxi-táborech typu Artěk. Ještě štěstí, že když nás pojede 5 dospělých a 12 dětí na vodu, tak se vyhneme už poměrně šílenému stohu papírů.

Ta zmiňovaná akreditace od MŠMT se nechá získat například na IDM v Praze-Vršovicích, jde jen o to tam ty 3 dny "odsedět", zapamatovat si toho co nejvíce a pak napsat nepříliš snadný testík. Mám to už úspěšně za sebou.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.