Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Amazonii-ceskeho-zapadu---Vyrovsky-potok.aspx?ID_clanku=2450 ID_P=9

Amazonií českého západu - Výrovský potok

Diskuse nad článkem
Re: gejzír a rošťáci, Dan, 1/19/2023 8:56 PM
musím, Aleši, uznat, že nějaký skrytý význam taková usilovná a důkladná gymnastika jistě má. Myslím, že ta Prozřetelnost nějak člověku napomáhá, aby se připravil ... já jsem si takhle před rokem nadával s posměchem do pitomců, co dělám ve vlnách na moři před Berounem, když jsem PŘECE chtěl sjíždět ŘEKU (foukalo a mě to podezřele snadno tlačilo zurück na Nižbor).
A hle, otočil se ani ne rok a kdybych neměl tenhle a jinej podobnej trénink, abych přestal vnímat silný protivítr jako příkoří, nevím nevím, jak bych si na Dunaji počínal.

Takže hodně štěstí a dlouhá bidla :-)
Dan
P.S. Kdyby mi někdo řekl před 3 roky, že jde sjíždět Kačák, asi bych se šel podívat do mapy, kde teče "ten druhej" Kačák - řeka :-) Ale opět: kde je vůle, tam je cesta!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama