Dunaj z Vohburgu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ne, neni to nahoda...Chobotnice10/8/2018 10:58 AMNu Labe mám zatim Do Riesy, rád bych to protáh kam až to půjde, máme to s manželkou v sesnamu dlouhodobých plánů a snů. Tam bylo potěšení sledovatk krom malebnejch městeček i to jak i třeba deset metrů mezi kukuřicí a řekou bylo vypasenejch kravama nebo ovcema. Žádný nedozírný lány kopřiv. Ještě by mne zajímalo jak tam dospěli k tomu slovanskýmu pojmenování vesnic... mapy.cz/s/37aTT Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!