Dyje pod Znojmem Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: pod ZnojmemSlávka9/1/2010 3:40 PMHorní část popisovaného úseku jsme jeli už před pár lety, mysleli jsme si, že už se nám povede projet, když je schangen na spadnutí, ale nezadařilo se. Podrobnosti si Petr nechal pro sebe 😀, zkuste ho poprosit, třeba vám to tam vrátí Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!