Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-se-zabalit-na-vodu-a-neutonout-pod-navalem-veci.aspx?ID_clanku=1697 ID_P=54

Jak se zabalit na vodu a neutonout pod návalem věcí?

Diskuse nad článkem
Re: Repelent a čelovka, Roman, 10/26/2023 8:15 AM
Chápu co je nadsázka, někdy ji taky občas, pro zvýšení dramatičnosti, v mírné formě, používám, ale pokud se to s ní přežene, tak se obsah informace deformuje tak moc, že se to někdy překlápí až do lhaní. A to je špatně...

Pokud je "nejlepší je hrát , to co lidi znají", tak je asi konec se skládáním nové tvorby, protože tu, logicky, znát nemohou. ( Ale je v tom vnořeno i jedno podtéma, kterým je hudební rozhled konkrétního publika pro které může být 90% hudební tvorby něčím zcela neznámým. )

Umělce, který by "hodinu ladil" jsem ještě nezažil. Pokud Vy ano, tak si toho važte, protože takový úkaz se tady za posledních několik set let ještě nevyskytl, resp. není zdokumentován.

Ale shodnem se na tom, že když "začneš hrát a nikdo neposlouchá tak je to smutný".

Jenže ani to nemusí být vina toho muzikanta. Je to spíš zase o kultuře ( kulturnosti ) momentálního publika, které po celou dobu tajilo, že stojí jen o "klasické odrhovačky".

To kdyby vystupující věděl, tak se zřejmě nenamáhal ani s laděním, ani s interpretací, ale šel by si sednout s pívem a kytarou někam k vodě, aby nerušil ty citlivé duše neznámými skladbami.

( Pak se nedivte, že tolik muzikantů přestalo vozit nástroje na vodu. )
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama