Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=179 ID_clanku=1279
Kurzy Vodácké školy záchrany v roce 2025

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Diskuse nad článkem
Re: fakt zírám, JiB, 9/5/2011 4:06 PM
V tom je právě kouzlo žonglování s čísly prezentované pod pojmem „statistika“.
V tom Tvém hausnumeru, Kubo, jsou zejména skialpinisté, což jsou vlastně lyžaři (kteří navíc vesměs všichni porušiili zákon) a ne horolezci ve skalách. No a zbytek jsou oběti zahraničních hor. Od VHT, přes opět skialp až po skutečné horolezce.
Lezu stejně dlouho jako pádluji a to přes dvacet let a opravdu si nepamatuji, kdy naposledy se na českých skalách zrakvil nějaký horolezec. Pokud vůbec za tu dobu tak maximálně jeden či dva. Proč zdůrazňuji to, na českých skalách? No protože zákonodárná moc státu končí na jeho hranicích. Proto si dovolím tvrdit, že ten poměr obětí je u těchto sportů cca 2:60 až po 0:120 a to v neprospěch vodáků.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.