Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Jez-v-Podhradi-na-Moravici.aspx?ID_clanku=223 ID_P=27

Jez v Podhradí na Moravici

Diskuse nad článkem
Re: Knížecí rada, fero, f.flutka~quick, 4/12/2002 1:11 PM
No, všichni víme, že ideální by byla přítomnost profesionálních záchranářů s patřičným vybavením, jenže kdo je zaplatí, to je ten problém. Nechci tady prudit, ale ještě k té zodpovědnosti. Když se na Hameráku zamotáš pod strom a utopíš, není to snad vina pořadatelů. Není přece jejich poviností vykácet stromy a roští v celém řečišti. Takže když pořadatel umístí umělou překážku aby zabránil průjezdu, třeba právě tu síť a ňákej trouba se do ní zamotá a utopí se, je to jeho problém. To už bychom mohli volat k odpovědnosti český dráhy, když jim autem přerazíme stažený šraňky a i s autem nás rozmázne rychlík. Já si prostě myslím, že ta mechanická zábrana část z nich přece jen odradí. Když nic jinýho aspoň musej přistát, takže do toho nevletí rovnou.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.