Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Piasnica.aspx?ID_clanku=2492 ID_P=6

Piaśnica

Diskuse nad článkem
Re: Komáři, šakal, skaloud.jiri~seznam.cz, 9/12/2023 6:23 PM
Ahoj,
jak to bývá, je to vždy trochu o náhodě, jak se člověk trefí do komáří aktivity. My jsme tentokrát měli štěstí, nebo je to suchem, ale na Lebě (vyjde, doufám:-)), ani na Piasnici komáři ani ovádi nebyli, u moře už vůbec, tam jim nesvědčí. Ani jsem letos nevytáhl repelent.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama