Re: tolerance, Ešus, psalek~jagacz.com, 9/26/2006 11:03 AMJožko
v podstatě nám jde oběma o stejné .
Ta informovanost na jiných stránkách než kanoe.cz , to je spíš rada , jak informovat daleko víc lidí. Domnívám se , že to třeba na Labi pomohlo. Bohužel se hodně lidí dozví , že se pouští voda , ale rozpis nebo cokoliv jiného už ne . Nikdo jiný , nežli pořadatelé to nemůžou změnit.
Co se týká peněz za splouvání , to je spíš příspěvek do rozpočtu oddílu a třeba pro nás na Hameráku je to výrazný příspěvek do rozpočtu akce. Možná by na to stačil jeden člověk , a alespoň by pořadatel dostal něco za svojí dřinu zpět. Ta poznámka o pitomcích , to bylo spíš rejpnutí , a taky jsem si na druhou stranu rejpnul do nás . Máš naprostou pravdu o tom , že by mohl někdo jiný tohle udělat mimo termín Mistrovství. Právě proto třeba dojednávám akci na Labi, Tam to po druhé schůzce vypadá docela nadějně . Troufám si říct , že většina z nás kyblíkářů , pokud půjde voda jindy , radši pojedou v klidu mimo akce slalomu a sjezdu.
Pokud je ale někde akce možná jen jednou za rok , tak bohužel musím s lidmi bez čísel počítat , apak je radši zkasíruju a řeknu jim , kdy mohou jet . I když je to pro pořadatele víc práce , tak výsledkem by mohlo být menší prudění ze strany lidí bez čísel. Ten zbytek , co nechce pochopit , že v tuhle dobu na vodě nemá co dělat , je potřeba umlátit pádlama .
Bouhužel je to dlouhá cesta a spousta práce . Přesto si myslím , že jiná cesta , než informovanost , a trvalé přesvědčování , prostě není. Na tom Labi už jednáme o technických podmínkách akce. Skutečný úspěch ale bychom měli , kdyby bylo možné na naší akci zajistit minimální průtok , aby to bylo pro lidi přitažlivé. jinak se tam budou cpát lidi při zajištěné vodě .
Krnapu by zajištění minimálního průtoku nevadilo , ale my o tom zatím nesmíme jednat.
Ahoj Ešus