Polsko-ukrajinská hraniční řeka Bug Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Hozené vidle.žralok10/31/2019 8:06 AMOC parta žije pořád , jen není potřeba psát pořád to samé . Silné zážitky , o které se je třeba podělit ubývají a jsou nahrazeny pohodovým ježděním . Kmocháček pořídil novou a hlavně dobrou loď , tak se snad ukáže častěji . Sajgon , Bořík a Kašík jezdí dost a zajímavý věci . Dokonce se objevují nové tváře a nové lodě , třeba Láďa Bláha s originál OC 2 . Já Hamerák nejen fotím a jezdím pořád stejně , jen už neposouvám laťku nahoru . Sraz v Roztokách je pořád stejná sranda . Možná jen část komunikace a prezentace se přesunula na Fujsbůk . Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!