Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Pomnicky-u-jezu---III-dil.aspx?ID_clanku=2334 ID_P=12

Pomníčky u jezů - III. díl

Diskuse nad článkem
Re: Problémy s obnášením, Ešus , essalek~seznam.cz, 9/21/2021 3:58 PM
Ahoj Kláro
umožnění přenášení je jednou z priorit AVTS při jednání s úřady. Kromě bezpečnosti, umožnění splutí, tak i umožnění přenášení. Tam , kde se připravují velké opravy, rekonstrukce anebo se připravuje úplně nová stavba to jde. tam se můžeme odvolat na dnes platnou legislativu a tyhle věci požadujeme. Tam de se nic takového nepřipravuje to nemůžeme nikomu nařídit , protože jez byl kdysi takto povolen postavit.
Ahoj Ešus

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama