Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Poprve-na-vode-–-v-ohrozeni-zivota.aspx?ID_P=5 ID_clanku=637
Půjčování lodí na řece Bóbr

Poprvé na vodě – v ohrožení života!

Diskuse nad článkem
Re: Klobouk dolů,, Mrož, alvp~seznam.cz, 4/5/2006 8:43 AM
no asi dost nás začínalo jako děcka ve vodáckých oddílec. Tam je pravidlo o radách a dohledu zkušenějších alfou a omegou. Taky je dost podstatným faktorem teorie. Vždycky jsem si říkal, že je to asi k ničemu, stokrát si opakovat poučky jak se chovat ve válci, jak v retardeře, že na to člověk nebude mít v tom zmatku stejne šanci myslet. Až jsem se jednou prásknul na koruně papírenský retardery (ta je v Buějcích na Vltavě a má mějakejch 50m při vejšce zhruba 4,5metru)- najednou se mi vybavilo naprosto jasně všechno co jsem X krát slišel a překvapil mě ten naprostej klid, jako bych to všechno najednou věděl co přijde, co čekat, co udělat. Hodně překvapivě stres nastoupil až dole když jsem vylez, pobytej ale zdravej.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.