Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Povoden-na-dolni-Svitave.aspx?ID_clanku=2247 ID_P=5

Povodeň na dolní Svitavě

Diskuse nad článkem
Re: Velká voda, Slávka, 11/11/2020 2:18 PM
Jestli myslíš na Svitavě, tak tu jsem fotila 15.10.2020. Od té doby byla ještě několikrát zvedlá, ale už ne na tři metry v Bílovicích. Zajímavé je též srovnání fotek, které jsou v kilometráži a které jsem fotila za normálně sjízdného stavu (něco přes metr). Na první pohled praští do očí, o kolik jsou jezy za velké vody nižší. O to víc se jí vaří pod nima.
A pro Vladimíra: myslím, že ten první jez docela pouští, soudím podle toho, že největší binec přistává vždycky až na tom druhém.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama