Přepravník na vzducholoď Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Usárna na kolech :-)Poustva4/27/2021 12:30 AMJaka to ma ložiska? Zadřel jsem kolejda s kluznými ložisky poté, co na ně nacákala říční voda. Nahradil jsem je těmitowww.obi.cz/transportni-kola-a-...Po cca 30 km mají fest rozdrbané pneumatiky od štěrku, jinak OK, ale dávám je do loďáku, raději bych nějaké řešení pohoditelné do lodě... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!