Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Psi-prvoeskymak.aspx?ID_P=15 ID_clanku=2071
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Psí prvoeskymák

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Šprajda
Windy
4/16/2024 4:10 PM
Že by toto?
"Tato písnička se jmenuje „V neděli jsem kauboj“, je to trampská píseň, kterou napsal a zpíval Petr Pecha. Píseň pochází z roku 1969." (Nalezla jsem na odpovedi.cz, asi během půl minuty.)
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu