Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Reka-rybari-a-vodaci.aspx?ID_P=13 ID_clanku=345
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Řeka, rybáři a vodáci

Diskuse nad článkem
Re: Od rybáře..., Honza, susta.ls218~lesycr.cz, 7/30/2003 12:21 PM
Myslím, že zaplatit za řeku menší poplatek, který by se pak využil k úklidu břehů, by nebylo vůbec špatné, rád bych zaplatil. Ale to, že rybáři mají větší nárok na řeku, protože platí, tak stím nesouhlasím. Platíte hlavně za to, aby jste mohli nasadit nové ryby do totálně vychytaných vod. A že některé menší říčky jsou už v červenci vychytané, tak na to vem jed. /Střela,Teplá/ Jsem revírník u Lesů České republiky a v přírodě se pohybuji pořád a lecos o ní vím. Tak třeba, když se tře na podzim, na Kamenici potočák většinou nemá stav na splutí. To samé na Otavě, Labi atd. A myslím, že pár kajakářů tření stejně neohrozí, nás co jezdíme celý rok zase tolik není. To víc poškodíte nakladené jikry vy, když v nich matláte v broďákách.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.