Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Rozparovac-na-Labi-se-prestavuje.aspx?ID_P=30 ID_clanku=1501
Půjčování lodí na řece Bóbr

Rozparovač na Labi se přestavuje

Diskuse nad článkem
Co jsem také čekal že?!, Petr H., 9/13/2013 6:37 PM
Bylo mi jasné, že zde moc příznivců MVE nenajdu a že se budou objevovat typicky české reakce, kdy člověk hned někomu bez znalostí okolností nadává do zlodějů a posílá ho někam, ať už kvůli tomu, že mu ten dotyčný překáží, že mu závidí nebo prostě, že je to náš národní sport, ale mám i jiné záliby než toto poslouchat (číst), takže bych to tímto ukončil.
Snažil jsem se projevit dobrou vůli v době pouštění Labe, protože i když provozuji hotel u Labe, tak jsem nezaznamenal ten nával tisíců vodních turistů (nebo sjízdné vody), kteří tu nechávají miliardy, proto mě ani nenapadlo bavit se o jiných termínech.
Ano, existují zákony a vyhlášky, kterými se budeme řídit, ale to je asi tak vše, protože jsme ty vydřiduši, kteří nemyslí na nikoho jiného a u toho asi i zůstaneme.
Že se voda dotuje (3,- Kč/kWh) oproti fotovoltaice (do roku 2012 - 12,- Kč/kWh) není naše chyba a dotace jsou celkem normální věc po celém světě, jinak by místo nynějších 15 let návratnosti, bylo tak 30 let, což je životnost elektrárny. Že by dotace měly být investiční a né provozní je i mě jasné, ale vracet je nebudu, ani je nebudu dávat na splácení státního dluhu jako náš pan Vylitý z Hradu.
A btw, jestli berete všichni 4-5% jako zanedbatelné číslo, co je pak 2% obyvatel, které uvádí Ešus jako registrované vodáky?! Smajlík
Tímto bych ukončil moje příspěvky a jestli se bude chtít někdo rozumný bavit, určitě si nás najde.
Ahoj, Petr
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.