SRPŠ a oslava 10 let Raft.cz Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Na kanaduPetr11/12/2008 8:20 PMMusím se Wiga i Henry zastat. Ta fotka byla pořízena cca 5 sekund po nasednutí do lodě, kdy jsme na ně ještě pospíchali, protože přisli z oběda pozdě. Neměli tedy čas ani pořádně chytnout pádla, natož se domluvit, kde kdo bude pádlovat.Je ale vidět, že správná fotka ve správný okamžik dokáže své. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!