fakta, ach jo., Dan, 9/25/2024 8:25 PMAč TomuCoJezdíNaKajaku, TomuCoTakyJezdíNaKajaku a TomuCoNejezdíNaKajaku závidím tu čisťounkou vodu z hypolimnia a krásné vlny v údolí mého dětství = ta jízda musela být jako procházka v ráji (!)
tak se ztrácím ve faktech:
1) pondělí = 16.IX 2024?
2) LG Padrty Hmin pro 16/IX = 158 cm?
3) 2.SPA = 150 cm? "Platné pro VD Seč - VD Práčov?" viz
hydro.chmi.cz/hppsevlist/downl...Potom platí "158 > 150" => "Navíc je plavba dle vyhlášky MD č. 39/2006 Sb. po dobu ..." viz
www.raft.cz/Clanek-Jizda-behem...If yes (3x), tak vo čem se tady, hošani, bavíme?
Prostě jste si sjeli parádní úsek s fantastickou vodou, ale nechali jste se jak malí jardové načapat, protože jste byli líní a vydali se po silnici a ještě v barvách "papoušků". Musel by být slepý, aby si Vás nevšiml. Tož hrdě stůjte! A až opadnou emoce, kupte věnec buřtů a stavte se na hrázi. Jsme přece lidi.
Pravda, tahat do toho ochranu přírody je zbytečné od hrázného i od diskutujících (vkládat takovou chytlavost do článku a zároveň nenapsat citaci o 2.SPA nesvědčí o hrdosti ... za mě bod dolů, protože jsem musel dlouho klikat).
Posuzovat mentalitu masových médií/doufat v racionalitu=uváženost se zkušenostmi po kovidové hysterii ... "je to marný, je to marný, je to marný".*
A chudáci policajti, že nemají inteligentního velitele, protože jedno auto a dva na registraci OP by měli stačit ažaž (jeden umí psát a jeden číst, baže) škoda, že ta chuť buzerovat na služebně z toho tryská. Ale fakta a zákon byly na jejich straně. Dali Vám aspoň kafe :-)
Tož se mějte
Dan
*pozn.: Sám mám v životě jednu zásadu a té se pevně držím: hlavně se nedostat do novin.