Test člunu Safari Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Zkušenosti se SafariStřelec2/28/2005 11:18 AMStvořidla jsou fajn, ale musí být voda a suchý flek k táboření. Při sněžení se jede blbě - není vidět na cestu. Před pár lety na Velikonoce se mi tam po dvou dnech propadl stan (o cca 10 cm)a navíc se tam nějaký údajný "správce" pokoušel vybírat poplatky stylem "koho chytím, platí za celý kemp". Do motoráku stačí loď vypustit jen tak, aby šla přeložit napůl, na plošinu vlečného vozu by se mělo Safárko vecpat i nafouknuté. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!