Záchranná podkova mohla zachránit životy, byla ale ukradena Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: NápadVladimír4/7/2021 11:11 AMTo mně nevadí, hlavně že mám v botách měkko a teplo. A netrhají se ponožky.Všechno má své horší i lepší stránky. Když člověk v teplejších dnech onu část Svitavy splouvá, může si připadat jako mořeplavec Cook na Tahiti. Nebo jako Gauguin, malovat krásné snědé holky koupající malé děti mohl jet i pod Radlas. Já to viděl a líbilo se mi to. My Brňáci rodem ze Židenic máme v sobě každý kousek Hrabala. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!