Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Jez-v-Podhradi-na-Moravici.aspx?ID_clanku=223 ID_P=28

Jez v Podhradí na Moravici

Diskuse nad článkem
Re: Knížecí rada, Honza, jan.hrubes~vsb.cz, 4/12/2002 2:27 PM
Myslím, že se mýlíš. Stačí, když vznikne skrumáž a někdo třeba i výborného a ukázněného vodáka do té sítě neúmyslně natlačí a on tam zařve. Za každou umělou zábranu, kterou do trati postavíš, ať již jako její součást, nebo jako opatření proti vjezdu do určitého místa, neseš odpovědnost. Jestli mi nevěříš, zkus to - a až se střetneš s právníky, budu zvědav na Tvoje zkušenosti. Doufám, že se o ně s námi podělíš. Ovšem abychom neuhýbali od problému hráze v Podhradí: Ta je tak široká, že přehrazení sítí a lany je utopie. Přece jen však to navozuje jistou myšlenku, která by mohla být krokem správným směrem. Zákaz je nyní umístěn na nepříliš výrazné ceduli na levém břehu. Kdyby povodí Odry, jakožto správce toku a vodního díla, umístilo s přiměřeným odstupem nad korunu jezu bóje s označením zákazu vstupu a výrazně označilo prostor pro přistání a přenášení, odradilo by to snad většinu vodáků. Samozřejmě by ještě vyšší účinnosti bylo dosaženo, kdyby navíc na hrázi stál hrázný a po těch neukázněných sprostě řval a střílel z brokovnice. Ale ty chybějící bóje bychom měli na Povodí chtít. Zkusím tam příští týden zavolat.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.