Předjarní Labe od přehrady Les Království Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Pakárna na jezechVladimír3/13/2012 1:41 PMTo mi připomnělo dávnější zážitek na Ostrovské Bystřici. Mezi Hroznětínem a Ostrovem jde přes řeku vozovka, mostek je (býval-???)klenutý z kamene. Jeli jsme to na deblu a mostek se nám zdál při patřičném skrčení průjezdný. To jsme ale netušuli, že klenba se postupně snižuje... a problém byl i jen se zvrhnout, abychom proplavali. Vozovka dokáže být někdy setsakramentsky široká. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!