Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Velikonocni-syrova-Strela.aspx?ID_clanku=1453 ID_P=3

Velikonoční syrová Střela

Diskuse nad článkem
Re: Ramena, Klasik, 4/9/2013 2:19 AM
Přesně a navíc se to často a rádo vrací.

Troufám se dnes říct, že riziková skupina jsou ti, co se čerstvě "naučili" eskymovat dříve, než pořádně jezdit a vylehávat. Zvláště takový ten rozvláčný eskymák se zakloněním na palubu a tudíž i dlouhou rukou si o to říká. Je to trochu bolest "kajakových rychlokurzů".

Bohužel rameno již téměř nikdy nebude jako předtím a tak přeji co nejlepší utažení pečlivým cvičením. Z osobní zkušenosti doporučuji přiměřeně pod kontrolou zatěžovat, ale nepřetěžovat a moc nepospíchat. Několik let jsem se budil bolestí při špatném otočení, zvláště po vyndání ocelových kliček. Ty snad ale mít nebude.

PS: Já si ho nevyrazil na vodě, ale na kole. Proto jiný směr a ty drátěné kličky. Rozcvičování je ale stejné.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama