Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Smrtici-Rozmberk.aspx?ID_clanku=664 ID_P=47

Smrtící Rožmberk

Diskuse nad článkem
Re: Rožmberk, Boban, 6/13/2006 4:44 PM
Nezlob se, ale mas kapku militantni nazory. I kdyz se nam to nelibi, stala se z Vltavy komercni reka. A pri trose dobre vule by se snad sneslo na takove rece jasne oznaceni jezu a ev. upravy, smerujici k tomu, aby ho sjel i ozralej blbec. Holt ti pokrocilejsi a romantictejsi by jeli jinam a nechali by tenhle teren ozralym a zacatecnikum.
Ale upravy a oznaceni nemuze nikoho soudneho vydrazdit k tomu, ze (nerikam ze Ty, ale v diskusi to je) pokladaji smrt nekoho snad i za prinos pro budoucnost.
Ty chlapi udelali obrovskou chybu a jeden z nich holt neumel jezdit na vode; umel holt neco jineho.

České Budějovice 12. června (ČTK) - Jedním ze dvou vodáků, kteří se v pátek utopili při sjíždění jezu řeky Vltavy u Rožmberka, byl osmadvacetiletý prvoligový basketbalista Handicapu Brno Ivo Nachtigall. ČTK dnes informaci potvrdil kondiční trenér brněnského klubu Michal Pogány. Spolu s Nachtigallem tragicky zahynul po převrhnutí kanoe i jeho devětatřicetiletý spolujezdec z Nového Jičína.

Nachtigall vstoupil do prvoligového basketbalu v sezoně 1998 v Děčíně, o rok později přestoupil do týmu brněnských Houserů, kde odehrál sedm sezon. V uplynulém ročníku startoval v jedenatřiceti ligových zápasech a v průměru nastřílel šest bodů na zápas. 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama