Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Smrtici-Rozmberk.aspx?ID_clanku=664 ID_P=86

Smrtící Rožmberk

Diskuse nad článkem
Re: Proč?, , 6/16/2006 1:24 PM
Ešusovi Ahoj , slušnost je odpovědět - činím tak po návratu ze služební cesty!:-)
Jsem zastáncem bezpečnosti na vodě, ale když jsem na vodě, tak si to pivko taky dám ( třeba zítra !:-)
Souhlasím i s přirovnáním k pravidlům na silnicích, kdo se chce ožrat namol , měl by si to nechat až na večer - až vystoupí z lodi.
Jsem dokonce i pro některá omezení , třeba na vodě pouze do 19hod.
( Předloni v Německu jsem jel řeku , kde bylo nařízeno:lodě do 17h, rybáři od 17 h !:-)Pokude jde o helmy a cyklisty, taky souhlasím-udělal bych to povinné i na sjezdovkách.
A s tím vybavevením - když někdo otevře Kilometráž nebo Vodáckého průvodce po Vltavě ( pokud ho vůbec otevře !:-(, tak si tam přečte: od Vyšáku je obtížnost WW I-, otevřené lodě , vesta a helma není potřeba.........
S vyšším vodním stavem ale stoupla obtížnost a neštěstí bylo na světě.
P.S.Přímo dole pod tímto jezem jsem se několikrát koupal,stejně jako pod Radošovským ( Když ho skočíš bokem sám na kánoi, krásně to plácne - dneska se říká "Boofne"!:-)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama