Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Stvoridlech.aspx?ID_clanku=515 ID_P=25

Utonutí na Stvořidlech

Diskuse nad článkem
Re: Stvořidla, Tomáš, 3/22/2005 3:57 PM
No nevím,nebyl jsem tam ani v sobotu,ani v neděli.Byli jsme sjíždět menší potoky.Nechci dělat chytrého a už vůbec nikoho soudit,ale když jsi zmínil ty jejich zkušenosti,na fotkách té záchranné služby bylo vidět,že pod vestami mají nějaké maskáče,nebo mikiny.To už je ale dnes bohužel jedno.Zase budu jezdit opatrněji.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama